Избор на доктор и снимање по телефон
, 7 (812) 409-93-64 7 (499) 519-32-81 , 7 (812) 409-93-64

Трансплантација на коса

Реставрација на брада
клиники не се пронајдени
Поправка на веѓа
клиники не се пронајдени
Реставрација на ресницата
клиники не се пронајдени
Реставрација на мустаќи
клиники не се пронајдени
Трансплантација на коса FUE-метод
клиники не се пронајдени
Клиниките со активна услуга "Трансплантација на коса" не се најдени. Веќе работиме за да го надминеме ова.
Џозеф Адисон

Со вежбање и воздржаност, повеќето луѓе можат да сторат без лекови.

Нашата група ВКонтакте
Ги покануваме лекарите
Ги покануваме практичарите да ги советуваат посетителите на сајтот medican.site - да дознаете повеќе .
X

Почитувани посетители!
Ве покануваме да се придружите на нашата група. Само докажани и интересни информации за медицината и здравјето.