Избор на доктор и снимање по телефон
, 7 (812) 409-93-64 7 (499) 519-32-81 , 7 (812) 409-93-64

Анална област хирургија

Анален bougienage
клиники не се пронајдени
Анална фисурна ексцизија
клиники не се пронајдени
Исклучување на анус папиломите
клиники не се пронајдени
Пневмотерапија на анусот
клиники не се пронајдени
Перианална инцизија или ексцизија
клиники не се пронајдени
Сфинктеропластика
клиники не се пронајдени
Отстранување на перианални брадавици
клиники не се пронајдени
Клиниките со активна служба "Анална хирургија" не беа пронајдени. Веќе работиме за да го надминеме ова.
Џозеф Адисон

Со вежбање и воздржаност, повеќето луѓе можат да сторат без лекови.

Нашата група ВКонтакте
Ги покануваме лекарите
Ги покануваме практичарите да ги советуваат посетителите на сајтот medican.site - да дознаете повеќе .
X

Почитувани посетители!
Ве покануваме да се придружите на нашата група. Само докажани и интересни информации за медицината и здравјето.