Избор на доктор и снимање по телефон
, 7 (812) 409-93-64 7 (499) 519-32-81 , 7 (812) 409-93-64

Глутеопластика

Усно моделирање на задникот
клиники не се пронајдени
Лицесукција на задникот
клиники не се пронајдени
Хируршко затегнување на задникот
клиники не се пронајдени
Задникот Ендопротетика
клиники не се пронајдени
Клиниките со активна услуга "Глутепластика" не се пронајдени. Веќе работиме за да го надминеме ова.
Џозеф Адисон

Со вежбање и воздржаност, повеќето луѓе можат да сторат без лекови.

Нашата група ВКонтакте
Ги покануваме лекарите
Ги покануваме практичарите да ги советуваат посетителите на сајтот medican.site - да дознаете повеќе .
X

Почитувани посетители!
Ве покануваме да се придружите на нашата група. Само докажани и интересни информации за медицината и здравјето.