Избор на доктор и снимање по телефон
, 7 (812) 409-93-64 7 (499) 519-32-81 , 7 (812) 409-93-64

ЕНТ манипулации

Анемија на носната мукоза со крварење
клиники не се пронајдени
Парацентеза на тапанчето
клиники не се пронајдени
Отстранување на туѓо тело од фаринксот
клиники не се пронајдени
Отстранување на туѓо тело од увото
клиники не се пронајдени
Клиниките со активна услуга "LOR-манипулација" не се најдени. Веќе работиме за да го надминеме ова.
Џозеф Адисон

Со вежбање и воздржаност, повеќето луѓе можат да сторат без лекови.

Нашата група ВКонтакте
Ги покануваме лекарите
Ги покануваме практичарите да ги советуваат посетителите на сајтот medican.site - да дознаете повеќе .
X

Почитувани посетители!
Ве покануваме да се придружите на нашата група. Само докажани и интересни информации за медицината и здравјето.