Избор на доктор и снимање по телефон
, 7 (812) 409-93-64 7 (499) 519-32-81 , 7 (812) 409-93-64

Консултации во оториноларингологијата

Консултации со вестибулологот
клиники не се пронајдени
Советување со лекар за слух
клиники не се пронајдени
Консултации со фионист
клиники не се пронајдени
Консултација со отоларингологот
клиники не се пронајдени
Консултации оневроуролог
клиники не се пронајдени
Консултативен аудиолог
клиники не се пронајдени
Клиниките со активна услуга "Консултации во ENT" не беа пронајдени. Веќе работиме за да го надминеме ова.
Џозеф Адисон

Со вежбање и воздржаност, повеќето луѓе можат да сторат без лекови.

Нашата група ВКонтакте
Ги покануваме лекарите
Ги покануваме практичарите да ги советуваат посетителите на сајтот medican.site - да дознаете повеќе .
X

Почитувани посетители!
Ве покануваме да се придружите на нашата група. Само докажани и интересни информации за медицината и здравјето.