Избор на доктор и снимање по телефон
, 7 (812) 409-93-64 7 (499) 519-32-81 , 7 (812) 409-93-64

Рефлексологија

Акупунктура (акупунктура)
клиники не се пронајдени
Ласерска пункција
клиники не се пронајдени
Магнетопунктура
клиники не се пронајдени
Електроакупунктура
клиники не се пронајдени
Клиниките со активна услуга "Рефлексологија" не беа пронајдени. Веќе работиме за да го надминеме ова.
Џозеф Адисон

Со вежбање и воздржаност, повеќето луѓе можат да сторат без лекови.

Нашата група ВКонтакте
Ги покануваме лекарите
Ги покануваме практичарите да ги советуваат посетителите на сајтот medican.site - да дознаете повеќе .
X

Почитувани посетители!
Ве покануваме да се придружите на нашата група. Само докажани и интересни информации за медицината и здравјето.