Избор на доктор и снимање по телефон
, 7 (812) 409-93-64 7 (499) 519-32-81 , 7 (812) 409-93-64

Електричен третман

Галванизација
клиники не се пронајдени
Парсонвализација (ултратонотерапија)
клиники не се пронајдени
Дијадинамична терапија
клиники не се пронајдени
Интерференција терапија
клиники не се пронајдени
Флуктуација
клиники не се пронајдени
Електротерапија
клиники не се пронајдени
Медицинска електрофореза
клиники не се пронајдени
Клиниките со активна услуга "Третман со електрични струи" не беа пронајдени. Веќе работиме за да го надминеме ова.
Џозеф Адисон

Со вежбање и воздржаност, повеќето луѓе можат да сторат без лекови.

Нашата група ВКонтакте
Ги покануваме лекарите
Ги покануваме практичарите да ги советуваат посетителите на сајтот medican.site - да дознаете повеќе .
X

Почитувани посетители!
Ве покануваме да се придружите на нашата група. Само докажани и интересни информации за медицината и здравјето.