Избор на доктор и снимање по телефон
, 7 (812) 409-93-64 7 (499) 519-32-81 , 7 (812) 409-93-64

Дијагноза во ендокринологија

Денситометрија
клиники не се пронајдени
Доплер тироидна жлезда
клиники не се пронајдени
МНР на надбубрежните жлезди
клиники не се пронајдени
Х-зраци на турското седло
клиники не се пронајдени
Адренална сцинтиграфија
клиники не се пронајдени
Скинтиграфија на тироидната жлезда
клиники не се пронајдени
Ултразвук на надбубрежните жлезди
клиники не се пронајдени
Тироидна ултразвук
клиники не се пронајдени
Клиниките со активна услуга "Дијагноза во ендокринологија" не беа пронајдени. Веќе работиме за да го надминеме ова.
Џозеф Адисон

Со вежбање и воздржаност, повеќето луѓе можат да сторат без лекови.

Нашата група ВКонтакте
Ги покануваме лекарите
Ги покануваме практичарите да ги советуваат посетителите на сајтот medican.site - да дознаете повеќе .
X

Почитувани посетители!
Ве покануваме да се придружите на нашата група. Само докажани и интересни информации за медицината и здравјето.