Избор на доктор и снимање по телефон
, 7 (812) 409-93-64 7 (499) 519-32-81 , 7 (812) 409-93-64

Внесен третман на ноктите

Индивидуална ортоза
клиники не се пронајдени
Исправка на вкоренети нокти со ZTO
клиники не се пронајдени
Ресекција на ноктите на ноктот
клиники не се пронајдени
Ласерско отстранување на венецниот лак
клиники не се пронајдени
Клиниките со активна услуга "Третман за вметнат ноктите" не се пронајдени. Веќе работиме за да го надминеме ова.
Џозеф Адисон

Со вежбање и воздржаност, повеќето луѓе можат да сторат без лекови.

Нашата група ВКонтакте
Ги покануваме лекарите
Ги покануваме практичарите да ги советуваат посетителите на сајтот medican.site - да дознаете повеќе .
X

Почитувани посетители!
Ве покануваме да се придружите на нашата група. Само докажани и интересни информации за медицината и здравјето.