Избор на доктор и снимање по телефон
, 7 (812) 409-93-64 7 (499) 519-32-81 , 7 (812) 409-93-64

Третман на нарушувања на пигментацијата на кожата

НУВА терапија за витилиго
клиники не се пронајдени
Селективна фототерапија за витилиго
клиники не се пронајдени
Отстранување на дамки од пигмент
клиники не се пронајдени
Клиниките со активна услуга "Третман на пигментирани кожни нарушувања" не беа пронајдени. Веќе работиме за да го надминеме ова.
Џозеф Адисон

Со вежбање и воздржаност, повеќето луѓе можат да сторат без лекови.

Нашата група ВКонтакте
Ги покануваме лекарите
Ги покануваме практичарите да ги советуваат посетителите на сајтот medican.site - да дознаете повеќе .
X

Почитувани посетители!
Ве покануваме да се придружите на нашата група. Само докажани и интересни информации за медицината и здравјето.