Избор на доктор и снимање по телефон
, 7 (812) 409-93-64 7 (499) 519-32-81 , 7 (812) 409-93-64

Консултации во дерматологија

Советување со дерматолог
клиники не се пронајдени
Дерматолошка онкологија консултација
клиники не се пронајдени
Советување со миколог
клиники не се пронајдени
Консултации podologa
клиники не се пронајдени
Клиниките со активна услуга "Консултации во дерматологијата" не беа пронајдени. Веќе работиме за да го надминеме ова.
Џозеф Адисон

Со вежбање и воздржаност, повеќето луѓе можат да сторат без лекови.

Нашата група ВКонтакте
Ги покануваме лекарите
Ги покануваме практичарите да ги советуваат посетителите на сајтот medican.site - да дознаете повеќе .
X

Почитувани посетители!
Ве покануваме да се придружите на нашата група. Само докажани и интересни информации за медицината и здравјето.