Избор на доктор и снимање по телефон
, 7 (812) 409-93-64 7 (499) 519-32-81 , 7 (812) 409-93-64

iRest: цените за производи за загриженост ќе останат исти

iRest

Пан-азискиот концерн iRest ја објави поддршката на политиката на пристапни цени за своите производи. Цената на стоките останува иста, и покрај зголемувањето на доларот. Исто така, купувачите ќе можат да ги искористат предностите на нови попусти на сите групи на производи.

Пан-азискиот концерн iRest презентираше уникатни иновации за ефективни процедури за масажа: евтини пулсни масажи за телото , удобни масажи за грбот и вратот, симулаторски возач за губење на тежината, нови massagers за нозете и најновата мултифункционална масажа за масажа iRest SL-A38. Производите развиени врз основа на најновите технологии и развој, презентирани за прв пат на пазарот.

Компанијата iRest воведе нови, прифатливи пулсова масажа . Меѓу нив е и моделот MC0186. Ова е можноста за миострумулирање дома без физички напор. Можете да го задржите целото тело и мускули во добра форма, само да седите на стол и да ги вршите своите задолженија. Ова е одлична опција за пасивна гимнастика за зафатени луѓе.

Трајно хит шопинг - масивач на нога SL-C30A - доби достоен продолжување во ослободувањето на моделот SL-C30. Ова е подобрена верзија, која, покрај воздушната компресија масажа на нозете, го има и најнапредниот ролериски механизам за масажа на нозете во сегашниот момент. Сите функции се достапни во автоматскиот режим, без примена на механички напори.

Исто така, се продаваат и удобни маси за давање на грбот , вратот и рамената. 5 нови модели лесно можат да го заменат секој модерен стол за масажа. Тие исто така го подобруваат протокот на крв, ја олеснуваат хипертоничноста на мускулите, вршат релаксирачки и мешање на функциите на грбот и вратот. Постојат модели за целиот грб, и посебно за рамената на вратот. Сите работат на автоматска контрола.

Пан-азиски концерн iRest, исто така, ја започна најдобрата масажа SL-A38 во својата класа. Тој е опремен со функцијата за заштеда на простор ZERO SPACE. Дизајнот е обмислен до најмалите детали: столчето е покриено со најновата верзија на кожа - ECO LEATHER 2.0 . Тоа не е само практичен, еколошки, "дише", туку и хигиенски, отпорен на абење. Столот е опремен со нов автоматски механизам со вграден караван за масажа со облик L. Овозможува сеопфатна и ефективна масажа на колковите и задникот.

Марката iRest ги следи актуелните трендови насекаде. Затоа, новиот симулатор возач MC0168 е симбиоза на модерната технологија и тајните на самата природа. Симулира јавање на коњ во пет родео режими. Во исто време, активирани се различни мускулни групи, телото е тонирано, што доведува до губење на активната тежина.

Сите нови предмети може да се купат по пристапни цени, без да се земат предвид флуктуациите на курсот. Пан-азиски загриженост iRest ја цени лојалноста на своите клиенти.

Контакт:
Телефон: 8 800 555 54 99
Е-пошта: dev@ru-irest.ru
www.ru-irest.ru

Сподели го овој напис:

Џозеф Адисон

Со вежбање и воздржаност, повеќето луѓе можат да сторат без лекови.

Нашата група ВКонтакте
Ги покануваме лекарите
Ги покануваме практичарите да ги советуваат посетителите на сајтот medican.site - да дознаете повеќе .