Избор на доктор и снимање по телефон
, 7 (812) 409-93-64 7 (499) 519-32-81 , 7 (812) 409-93-64

Контакт со нас

Ако имате какви било прашања или предлози за работата на сајтот medican.site, ве молиме контактирајте го нашиот проект-менаџер. Јавете ни или испратете ни e-mail.

Ги покануваме лекарите да спроведат онлајн консултации на нашата веб страница.

Ги покануваме лекарите од следните специјалности да ги советуваат посетителите на сајтот medican.site:

Алерголог-имунолог
Андролог
Гастроентеролог
Хематолог
Генетски
Хепатолог
Гинеколог
Дерматовенеролог
Дерматолог
Инфективна болест
Кардиолог
Говорни терапевт
Мамолог
Невролог
Неонатолог
Нефролог
Окулист
Онколог
Ортодонт
Ортопед
Оториноларинголог
Педијатар
Проктолог
Психијатар
Психотерапевт
Пулмолог
Ревматолог
Стоматолог
Терапевт
Уролог
Флеболог
Ендокринолог

Лекарот ќе добие лична страница, способност да одговори на прашања на посетителите во рамките на својата надлежност. Ова ќе ви овозможи да создадете репутација како и да добивате дополнителни пациенти. Соработката е слободна од двете страни, некои индивидуални решенија се можни.

Оставете предлози за соработка во оваа насока или преку формуларот за контакт подолу или преку е-пошта (на дното на страницата). Доколку не одговориме на вашето барање, најверојатно писмото се впушти во спам.

Сподели го овој напис:

Џозеф Адисон

Со вежбање и воздржаност, повеќето луѓе можат да сторат без лекови.

Нашата група ВКонтакте
X

Почитувани посетители!
Ве покануваме да се придружите на нашата група. Само докажани и интересни информации за медицината и здравјето.