Избор на доктор и снимање по телефон
, 7 (812) 409-93-64 7 (499) 519-32-81 , 7 (812) 409-93-64

AvroMed

Рекорд онлајн

Назначување во клиниката

Клиника: *
Вашето име: *
Телефон: *
Пациент:
Додај коментар
Пријавете се
Со кликнување на "Регистрирај се", се согласувате
обработка на лични податоци.
Телефон : проверете го телефонот во избраната гранка
Адреса : наведете ја адресата на избраната гранка

Во разновидниот медицински центар AvroMed, најдобрите митрополит лекари специјализирани за различни области на медицината добиваат пациенти. Врз основа на клиниката, дијагностичките студии се спроведуваат со вклучување на иновативна техничка база и услуги на модерна лабораторија.

Одделенија / филијали

Телефон за снимање: +7 (499) 969-20-57
Адреса : Москва, ул. Толбухина, 13, бул. 1
Близина на метро :
Kuntsevskaya
Kuntsevskaya
Младите
Славянски булевар
Мултидисциплинарен медицински центар. Обезбедува услуги: алергологија, андрологија, гастроентерологија, гинекологија, хомеопатија, дерматологија, кардиологија, мамологија, масажа, неврологија, оториноларингологија, офталмологија, хирургија, стоматологија, терапија. Клиниката се наоѓа во близина на станицата метро Kuntsevskaya, Molodezhnaya или Slavyansky булевар. ...
Телефон за снимање: +7 (499) 969-20-57
Адреса : Москва, с. Немчиновка, Советски аве, д.106
Близина на метро :
Младите
Мултидисциплинарен медицински центар. Обезбедува услуги: алергологија, андрологија, гастроентерологија, гинекологија, хомеопатија, дерматологија, кардиологија, мамологија, масажа, неврологија, оториноларингологија, офталмологија, хирургија, стоматологија, терапија. Клиниката се наоѓа во областа Одинцов, со. Немчиновка. ...

AvroMed и гранки / гранки на мапата

Џозеф Адисон

Со вежбање и воздржаност, повеќето луѓе можат да сторат без лекови.

Нашата група ВКонтакте
Ги покануваме лекарите
Ги покануваме практичарите да ги советуваат посетителите на сајтот medican.site - да дознаете повеќе .
X

Почитувани посетители!
Ве покануваме да се придружите на нашата група. Само докажани и интересни информации за медицината и здравјето.