Избор на доктор и снимање по телефон
, 7 (812) 409-93-64 7 (499) 519-32-81 , 7 (812) 409-93-64

Kuntsevskaya болка терапија центар

Рекорд онлајн

Назначување во клиниката

Клиника: * Kuntsevskaya болка терапија центар
Вашето име: *
Телефон: *
Пациент:
Додај коментар
Пријавете се
Со кликнување на "Регистрирај се", се согласувате
обработка на лични податоци.
Телефон за снимање: +7 (499) 519-32-81
Адреса : Москва, ул. Kuntsevskaya, 15
Близина на метро :
Младите
Цената на првичниот прием : од 1200 до 2000 рубли.

Модерен приватен медицински центар е специјализиран за болка терапија со користење на уникатни технологии. За оваа иновативна опрема се користи. Главните области на работа се дијагностика, терапија, козметологија, неврологија, гинекологија, дерматовенерологија, трауматологија, урологија и алергија. Доколку е потребно, можете да го повикате лекарот дома.

Во "Центар за терапија на болка на Kuntsevskaya" земе лекар

Владимир Леонидович Жищенко Владимир Леонидович
Ортопед, трауматолог
Сергей Геннадьевич Плевако Сергеј Генадиевич
Андролог, уролог
Елена Владимировна Богамува Елена Владимировна
Терапевт

Детален опис

Џозеф Адисон

Со вежбање и воздржаност, повеќето луѓе можат да сторат без лекови.

Нашата група ВКонтакте
Најблиски клиники
Адреса : Москва, ул. Partizanskaya, 24, Bldg. 2
Отстранување : 646 метри
Адреса : Москва, ул. Yartsevskaya, 8
Отстранување : 771 метри
Адреса : Москва, ул. Yartsevskaya, 8
Отстранување : 771 метри
Адреса : Москва, ул. Герила, 41
Отстранување : 1234 метри
Адреса : Москва, ул. Elninskaya, 20, Bldg. 2
Бришење : 1274 метри
Адреса : Москва, ул. Толбухина, 13, бул. 1
Отстранување : 1095 метри
Ги покануваме лекарите
Ги покануваме практичарите да ги советуваат посетителите на сајтот medican.site - да дознаете повеќе .
X

Почитувани посетители!
Ве покануваме да се придружите на нашата група. Само докажани и интересни информации за медицината и здравјето.