Избор на доктор и снимање по телефон
, 7 (812) 409-93-64 7 (499) 519-32-81 , 7 (812) 409-93-64

Рај на Киев

Рекорд онлајн

Назначување во клиниката

Клиника: * Рај на Киев
Вашето име: *
Телефон: *
Пациент:
Додај коментар
Пријавете се
Со кликнување на "Регистрирај се", се согласувате
обработка на лични податоци.
Телефон за снимање: +7 (499) 519-32-81
Адреса : Москва, ул. Bolshaya Dorogomilovskaya, 9, Bldg. 2
Близина на метро :
Киев
Цената на првичниот прием : од 1.200 до 3.500 рубли.

Медицински центри за превенција и лекување во Москва. Тие обезбедуваат широк спектар на услуги во областа на гинекологија, терапија, мамологија, урологија, неврологија, стоматологија, како и шок бран и мануелна терапија. Постои соба со ултразвук. Во просторијата за третман, можете да ги поминете сите потребни тестови. Приемот е со закажување. Се наоѓа во непосредна близина од станицата. м. Киев.

Во "Еден на Киев" земете лекар

Людмила Геннадьевна Маврина Људмила Генадиевна
Гинеколог
Невролог
Ольга Евгеньевна Блохина Олга Евгеньевна
Терапевт
Олег Олегович Малахов Олег Олегович
Ортопед, трауматолог
Михаил Сергеевич Коробко Михаил Сергеевич
Стоматолог, ортопедски стоматолог
Татьяна Викторовна Илницкая Татяна Викторовна
Стоматолог
Преземете повеќе лекари

Детален опис

Џозеф Адисон

Со вежбање и воздржаност, повеќето луѓе можат да сторат без лекови.

Нашата група ВКонтакте
Најблиски клиники
Адреса : Москва, Кутузовски проспект, 21, бул
Отстранување : 256 метри
Адреса : Москва, Кутузовский проспект, 4, бул. 2
Отстранување : 795 метри
Адреса : Москва, Кутузовски проспект, 33, бул
Отстранување : 976 метри
Адреса : Москва, Проспект Шмитовский, 16, стр.2
Отстранување : 1486 метри
Адреса : Москва, Проспект Шмитовский, 16, стр.2
Отстранување : 1486 метри
Адреса : Москва, Проспект Шмитовский, 16, стр.2
Отстранување : 1486 метри
Ги покануваме лекарите
Ги покануваме практичарите да ги советуваат посетителите на сајтот medican.site - да дознаете повеќе .
X

Почитувани посетители!
Ве покануваме да се придружите на нашата група. Само докажани и интересни информации за медицината и здравјето.