Избор на доктор и снимање по телефон
, 7 (812) 409-93-64 7 (499) 519-32-81 , 7 (812) 409-93-64

Тој клиники на Цветной булевар

Рекорд онлајн

Назначување во клиниката

Клиника: *
Вашето име: *
Телефон: *
Пациент:
Додај коментар
Пријавете се
Со кликнување на "Регистрирај се", се согласувате
обработка на лични податоци.
Телефон за снимање: +7 (499) 116-82-13
Адреса : Москва, Цветной бул., Д. 30, корп. 2
Близина на метро :
Сухаревская
Цевка
Боја Булевар
Работно време : Пон-Пет 8: 00-21: 00, Саб-Не 8: 00-21: 00
Дијагностички центар : Да

Клиниката на семејството тип на клиника центар се наоѓа на Цветной булевар на 5 минути пешачење од метро. Постои дневна болница, сопствена лабораторија. Исто така, постои канцеларија за процедури и физиотерапија. Рекорд за консултации се спроведува секојдневно. Пациентите се примаат секој ден, вклучувајќи ги и викендите и празниците.

Дијагностички услуги

Гастроскопија 4000 руб.
Рекорд онлајн

Снимање на дијагностика

Клиника: Тој клиники на Цветной булевар
Дијагноза: Гастроскопија
Вашето име: *
Телефон: *
Пациент:
Додај коментар
Пријавете се
Со кликнување на "Регистрирај се", се согласувате
обработка на лични податоци.
Црнодробен ултразвук 1450 руб.
Рекорд онлајн

Снимање на дијагностика

Клиника: Тој клиники на Цветной булевар
Дијагноза: Црнодробен ултразвук
Вашето име: *
Телефон: *
Пациент:
Додај коментар
Пријавете се
Со кликнување на "Регистрирај се", се согласувате
обработка на лични податоци.
Ултразвук на панкреасот 850 руб.
Рекорд онлајн

Снимање на дијагностика

Клиника: Тој клиники на Цветной булевар
Дијагноза: Ултразвук на панкреасот
Вашето име: *
Телефон: *
Пациент:
Додај коментар
Пријавете се
Со кликнување на "Регистрирај се", се согласувате
обработка на лични податоци.
Ултразвук на слезината 850 руб.
Рекорд онлајн

Снимање на дијагностика

Клиника: Тој клиники на Цветной булевар
Дијагноза: Ултразвук на слезината
Вашето име: *
Телефон: *
Пациент:
Додај коментар
Пријавете се
Со кликнување на "Регистрирај се", се согласувате
обработка на лични податоци.
Ултразвук на бубрезите 1700 руб.
Рекорд онлајн

Снимање на дијагностика

Клиника: Тој клиники на Цветной булевар
Дијагноза: Ултразвук на бубрезите
Вашето име: *
Телефон: *
Пациент:
Додај коментар
Пријавете се
Со кликнување на "Регистрирај се", се согласувате
обработка на лични податоци.
Сите дијагностички услуги на клиниката "Клиника на Цветной булевар"

Во "Тој клиники на Цветной булевар" земи лекар

Невролог
Мамолог, онколог
Евгений Алексеевич Загрядски Евгени Алексеевич
Колопроктолог
Татьяна Львовна Ларина Татьяна Львовна
Венеролог, дерматолог
Татьяна Александровна Белозерова Татьяна Александровна
Акушер, гинеколог
Инна Валериевна Formesin Inna Valerievna
Гинеколог
Преземете повеќе лекари

Други гранки / гранки

Телефон за снимање: +7 (499) 969-23-87
Адреса : Москва, ул. Болшаја Молчановка, 32, стр.1
А филијала на ON Клиничка мрежа на Bolshaya Molchanovka се наоѓа во рамките на 10-минути пешачење од метро станица. Постои детски оддел. Приемот се спроведува во најпопуларните медицински области. Постои дијагностички оддел, просторија за третман и лабораторија. Пациентите се земаат секојдневно, вклучувајќи ги и викендите и празниците. ...
Телефон за снимање: +7 (499) 116-82-19
Адреса : Москва, ул. Трехгорный Вал, 12, бул
Огранок на мрежата ON Clinic на Trekhgorny Val се наоѓа на 10 минути пешачење од метро станицата Ulitsa 1905. Постои просторија за третман, дијагностички оддел и лабораторија. Можете да полагате целосен преглед за работа или регистрација на дете во училиште. Сите медицински досиеја се издаваат. Рекорд и прием на пациенти се спроведува секојдневно. ...
Телефон за снимање: +7 (495) 223-22-87
Адреса : Москва, ул. Воронцовская, д. 8, стр.5
Детски центар "на клиника Бебе" на улица Воронцовска улица се наоѓа на 3 минути пешачење од станицата метро Таганскаја. Специјалистите примаат пациенти од 0 до 18 години. Можете да го повикате педијатарот дома. Постои дијагностички оддел, канцеларија за процедури, дневна болница. Снимањето и приемот се изведуваат секој ден, без празници и слободни денови. ...
Телефон за снимање: +7 (499) 969-23-87
Адреса : Москва, бул. Зубовски, 35, бул
Семејната клиника "О клиниката" на булеварот Зубовски се наоѓа на 10 минути пешачење од метро станицата Парк Култури. Дневен прием од страна на специјалисти во најбараните насоки се врши. Можете да бидете дијагностицирани и тестирани. Работи дневна болница и третман соба. Можете да закажете состанок со повик на повеќеканален телефон. ...
Телефон за снимање: +7 (499) 969-23-87
Адреса : Москва, ул. Воронцовска, д. 8, стр.6
А филијала на ON клиниката мрежа на Vorontsovskaya Стрит се наоѓа во рамките на 7 минути пешачење од станицата Taganskaya метро. Центар за специјализација - скрининг на возрасните. Постои прелиминарен состанок за назначување на клиниката. ...

Специјалитети Клиниката Лекарите: акушер, алерголог, венеролог, гастроентерохепатологија, гинекологија, дерматологија, кардиологија, козметологијата, ОРЛ (otolaryngologist) Mammolog, Прирачник терапевт, невролог, онкологија, ортопедија, офталмолог (очен лекар), терапевт, стоматолог, терапевт, уролог, хирург , Ендокринолог, Проктолог, специјалист за ултразвук, Масажи терапевт, Имунолог, Ревматолог, Сексолог, Физиотерапевт, Миколог, Спортски доктор, Аудиолог, Лекар

Џозеф Адисон

Со вежбање и воздржаност, повеќето луѓе можат да сторат без лекови.

Нашата група ВКонтакте
Најблиски клиники
Адреса : Москва, Мала Сухаревска Лејн, 9, стр.1
Отстранување : 212 метри
Адреса : Москва, Цветной бул., Д. 25, стр
Отстранување : 248 метри
Адреса : Москва, ул. Садовая-Самотная, д. 16, стр.1
Отстранување : 268 метри
Адреса : Москва, 1-е Волконски Лејн, 15
Отстранување : 413 метри
Адреса : Москва, бул. Рождественски, д. 10/7
Отстранување : 681 метри
Адреса : Москва, бул. Петровского, д.15, стр.1
Отстранување : 571 метри
Ги покануваме лекарите
Ги покануваме практичарите да ги советуваат посетителите на сајтот medican.site - да дознаете повеќе .
X

Почитувани посетители!
Ве покануваме да се придружите на нашата група. Само докажани и интересни информации за медицината и здравјето.