Избор на доктор и снимање по телефон
, 7 (812) 409-93-64 7 (499) 519-32-81 , 7 (812) 409-93-64

Медвадред на автопатот Кашира

Рекорд онлајн

Назначување во клиниката

Клиника: *
Вашето име: *
Телефон: *
Пациент:
Додај коментар
Пријавете се
Со кликнување на "Регистрирај се", се согласувате
обработка на лични податоци.
Телефон за снимање: +7 (499) 116-82-10
Адреса : 74, Каширское шоссе, Москва, стр.1
Близина на метро :
Домодедово
Kashirskaya
Kashirskaya
Дијагностички центар : Да

Медицинскиот центар на мрежата Медкредрат на Каширско шосе е мултидисциплинарна медицинска и дијагностичка клиника. Центарот има свој лабораторија и дијагностички оддел, дневна болница, детски оддел. Постои програма за скрининг за здравјето на децата и возрасните. Клиниката се наоѓа на 10 минути од метрото.

Дијагностички услуги

Ехокардиографија (ехокардиографија) 3200 руб.
Рекорд онлајн

Снимање на дијагностика

Клиника: Медвадред на автопатот Кашира
Дијагноза: Ехокардиографија (ехокардиографија)
Вашето име: *
Телефон: *
Пациент:
Додај коментар
Пријавете се
Со кликнување на "Регистрирај се", се согласувате
обработка на лични податоци.
Гастроскопија 5620 руб.
Рекорд онлајн

Снимање на дијагностика

Клиника: Медвадред на автопатот Кашира
Дијагноза: Гастроскопија
Вашето име: *
Телефон: *
Пациент:
Додај коментар
Пријавете се
Со кликнување на "Регистрирај се", се согласувате
обработка на лични податоци.
4D ултразвук 4260 руб.
Рекорд онлајн

Снимање на дијагностика

Клиника: Медвадред на автопатот Кашира
Дијагноза: 4D ултразвук
Вашето име: *
Телефон: *
Пациент:
Додај коментар
Пријавете се
Со кликнување на "Регистрирај се", се согласувате
обработка на лични податоци.
Ултразвук на бубрезите 1595 руб.
Рекорд онлајн

Снимање на дијагностика

Клиника: Медвадред на автопатот Кашира
Дијагноза: Ултразвук на бубрезите
Вашето име: *
Телефон: *
Пациент:
Додај коментар
Пријавете се
Со кликнување на "Регистрирај се", се согласувате
обработка на лични податоци.
Ултразвук на мочниот меур 1500 руб.
Рекорд онлајн

Снимање на дијагностика

Клиника: Медвадред на автопатот Кашира
Дијагноза: Ултразвук на мочниот меур
Вашето име: *
Телефон: *
Пациент:
Додај коментар
Пријавете се
Со кликнување на "Регистрирај се", се согласувате
обработка на лични податоци.
Сите дијагностички услуги на клиниката "Medkvadrat на Каширскоје"

Во "Medquadrat на Kashirsky автопат" земете лекар

Альфия Иршадовна Аминова Алфиа Иршадовна
Гастроентеролог
Юлия Владимировна Волик Јулија Владимировна
Окулист (офталмолог), хирудотерапевт
Оксана Ивановна Герих Оксана Ивановна
Гинеколог, репродуктор (ИВФ)
Владимир Николаевич Грехов Владимир Николаевич
Стоматолог, стоматолошки терапевт, стоматолог-ортопед
Преземете повеќе лекари

Други гранки / гранки

Телефон за снимање: +7 (499) 969-23-79
Адреса : Москва, ул. Ландышевая, д. 14, корп. 1
Медицински центар мрежа "Medkvadrat" во Куркино кај речната станица - 35 лекари и комплет дијагностичка и терапевтска опрема. Рекоа за консултации и прием на пациенти поминува секој ден. Постои дневна болница, детски оддел, канцеларија за процедури. Регистрација на медицински документи. ...
Телефон за снимање: +7 (499) 969-23-79
Адреса : Москва, Вернадский пр., 93, бул. 1
Детски медицински центар центар "Medkvadrat" е 10-минути пешачење од метрото. Пациентите од 0 до 18 години се третираат секој ден. Можете да бидете тестирани за да ги подготвите децата за училиште, да ја организирате целата потребна документација. Можете да закажете состанок преку телефон или преку Интернет. ...
Телефон за снимање: +7 (499) 969-23-79
Адреса : Москва, ул. Воротынская, 4
Мултидисциплинарен медицински центар за возрасни во Куркино. Клиниката претставува апсолутно сите медицински специјалности, вклучувајќи: стоматологија, флебологија, проктологија, отоларингологија, дијагностика, корекција на телесната тежина, програми за прикачување, домашна нега. ...

Специјалитети Клиниката Лекарите: акушер, алерголог, андрологија, венеролог, гастроентерохепатологија, гинекологија, дерматологија, нутриционист, кардиолог, козметологијата, ОРЛ (otolaryngologist) Mammolog, Прирачник терапевт, невролог, онкологија, ортопедија, офталмолог (очен лекар), педијатар, психолог, стоматолог , Терапевт, трихолог, уролог, флеболог, хирург, ендокринолог, проктолог, специјалист за репродукција (ИВФ), специјалист за ултразвук, терапевт за масажа, пулмолог, имунолог, ревматолог, физиотерапевт, остеопат, хирудотерапевт, функционална дијагностика лекар

Џозеф Адисон

Со вежбање и воздржаност, повеќето луѓе можат да сторат без лекови.

Нашата група ВКонтакте
Најблиски клиники
Адреса : Москва, Каширское шо., Д. 68, корп. 2
Отстранување : 200 метри
Адреса : Москва, Каширское шо., Д 56
Отстранување : 598 метри
Адреса : Москва, пролетарски пр., 3
Отстранување : 1388 метри
Адреса : Москва, ул. Шипиловскаја, 1
Бришење : 2954 метри
Адреса : Москва, пр-т Андропова, д. 42, блок 1
Отстранување : 3380 метри
Адреса : Москва, Каширское шо., 24, стр.8
Отстранување : 2430 метри
Ги покануваме лекарите
Ги покануваме практичарите да ги советуваат посетителите на сајтот medican.site - да дознаете повеќе .
X

Почитувани посетители!
Ве покануваме да се придружите на нашата група. Само докажани и интересни информации за медицината и здравјето.