Избор на доктор и снимање по телефон
, 7 (812) 409-93-64 7 (499) 519-32-81 , 7 (812) 409-93-64

Најдобри клиники на Красноселскаја

Рекорд онлајн

Назначување во клиниката

Клиника: *
Вашето име: *
Телефон: *
Пациент:
Додај коментар
Пријавете се
Со кликнување на "Регистрирај се", се согласувате
обработка на лични податоци.
Телефон за снимање: +7 (499) 519-36-26
Адреса : Москва, ул. Нижняя Красносельская, д. 15/17
Близина на метро :
Бауманскаја
Красноселскаја
Работно време : Пон-Пет 8: 00-21: 00, Саб-Не 9: 00-21: 00
Дијагностички центар : Да

Мултидисциплинарна клиника во центарот на Москва. Главните активности се оперативната гинекологија, лапароскопската хирургија, козметологијата и пластичната хирургија. Приемот го спроведуваат и мамул, кардиолог, отоларинголог, офтамолог и други специјалисти. Постои 24-часовен болница. Се наоѓа на 5 минути од станицата. м. Красноселскаја.

Дијагностички услуги

Ехокардиографија (ехокардиографија) 2950 руб.
Рекорд онлајн

Снимање на дијагностика

Клиника: Најдобри клиники на Красноселскаја
Дијагноза: Ехокардиографија (ехокардиографија)
Вашето име: *
Телефон: *
Пациент:
Додај коментар
Пријавете се
Со кликнување на "Регистрирај се", се согласувате
обработка на лични податоци.
Бронхоскопија 6990 руб.
Рекорд онлајн

Снимање на дијагностика

Клиника: Најдобри клиники на Красноселскаја
Дијагноза: Бронхоскопија
Вашето име: *
Телефон: *
Пациент:
Додај коментар
Пријавете се
Со кликнување на "Регистрирај се", се согласувате
обработка на лични податоци.
Гастроскопија 3890 руб. 2917 руб.
Рекорд онлајн

Снимање на дијагностика

Клиника: Најдобри клиники на Красноселскаја
Дијагноза: Гастроскопија
Вашето име: *
Телефон: *
Пациент:
Додај коментар
Пријавете се
Со кликнување на "Регистрирај се", се согласувате
обработка на лични податоци.
Црнодробен ултразвук 1750 руб.
Рекорд онлајн

Снимање на дијагностика

Клиника: Најдобри клиники на Красноселскаја
Дијагноза: Црнодробен ултразвук
Вашето име: *
Телефон: *
Пациент:
Додај коментар
Пријавете се
Со кликнување на "Регистрирај се", се согласувате
обработка на лични податоци.
Ултразвук на панкреасот 950 руб.
Рекорд онлајн

Снимање на дијагностика

Клиника: Најдобри клиники на Красноселскаја
Дијагноза: Ултразвук на панкреасот
Вашето име: *
Телефон: *
Пациент:
Додај коментар
Пријавете се
Со кликнување на "Регистрирај се", се согласувате
обработка на лични податоци.
Сите дијагностички услуги на клиниката "Најдобри клиники на Красноселскаја"

Во "Најдобрите клиники на Красноселскаја" одете на лекар

Григорий Юрьевич Анчиков Григорий Юрьевич
Флеболог, хирург, проктолог
Марина Анатольевна Јаровая Марина Анатолиевна
Акушер, гинеколог, гинеколог-ендокринолог
Андрей Андреевич Тури Андреј Андреевич
Гинеколог
Лилия Фаритовна Ханова Лилия Фаритовна
Хирург, проктолог
Преземете повеќе лекари

Други гранки / гранки

Телефон за снимање: +7 (499) 519-36-06
Адреса : Москва, Ленинградское шо., Д. 116
Мултидисциплинарна клиника. Нуди медицински услуги во следните области: алергологија, андрологија, гастроентерологија, хематологија, гинекологија и др. Постојат одделенија за планирана и хируршка интервенција. Во медицинскиот центар може да поминете сеопфатен преглед и брза дијагноза. Можете да добиете од станицата. м речна станица (10 мин., автобус № 199). ...
Телефон за снимање: +7 (499) 519-36-54
Адреса : Москва, ул. Новочеримушкинская, д. 34, зграда. 2
Модерен медицински центар со широка специјализација. Водечките насоки во работата се радиологија, педијатрија, возрасна и педијатриска стоматологија и терапевтска гинекологија. Во клиниката, можете да издадете лекарски сертификати и да направите рутински вакцинации. Се наоѓа на 11 мин. одете од станицата. м Profsoyuznaya. Назначувањата се прават секојдневно. ...
Телефон за снимање: +7 (499) 519-36-54
Адреса : Москва, ул. Новочеримушкинская, д. 34, зграда. 2
Медицински оддел, кој обезбедува дијагностички услуги и консултации на тесни специјалисти за деца до 14 години. Овде можете да го посетите секој педијатар, како и да подлежите на дуплекс скенирање, рентген, функционална дијагностика, ендоскопско испитување и ултразвук на сите органи и системи. ...

Специјалисти од лекарите на клиниката : акушер, анерголог, анерголог, гастроентеролог, гинеколог, дерматолог, нутриционист, козметичар, ENT (отоларинголог), невролог, ортопед, пластичен хирург, психолог, стоматолог, терапевт, уролог, флеболог, боречки ортолог, поморски хирург, хирург Ултразвук специјалист, имунолог, хематолог, ревматолог, рефлексолог

Џозеф Адисон

Со вежбање и воздржаност, повеќето луѓе можат да сторат без лекови.

Нашата група ВКонтакте
Најблиски клиники
Адреса : Москва, ул. Краснопрудная, д. 28/1, стр
Отстранување : 281 метри
Адреса : Москва, Платешковски Лејн, 4
Отстранување : 744 метри
Адреса : Москва, ул. Спартак, 24
Отстранување : 685 метри
Адреса : Москва, 1-ви Красноселски Лейн, 7 / 9А, стр 11
Отстранување : 968 метри
Адреса : Москва, ул. Доброс Слободскаја, 6, стр.1
Отстранување : 1038 метри
Адреса : Москва, ул. 1-3, Бакунинскаја
Отстранување : 703 метри
Ги покануваме лекарите
Ги покануваме практичарите да ги советуваат посетителите на сајтот medican.site - да дознаете повеќе .
X

Почитувани посетители!
Ве покануваме да се придружите на нашата група. Само докажани и интересни информации за медицината и здравјето.